Люблінський католицький університет ім. Іоанна Павла II

Люблінський католицький університет ім. Іоанна Павла II був відкритий в 1918 році за ініціативою єпископа Радзишевського, який і став першим ректором.

Відповідно до закону від 9 квітня 1938 року університет отримав право вважатися академічною державною школою. Це найстаріший католицький університет центрально-східної Європи, який став уособленням престижу і показової якості освіти. Величезне число іноземних абітурієнтів з року в рік прагнуть вступити саме в цей ЗВО, авторитетності закладу додає той факт, що довгий час в ньому викладав Папа Римський Іоанн Павло II. Після його смерті Люблінському університету було присвоєно його ім’я. Католицький університет в Любліні – єдиний ЗВО в Польщі, що має державний і церковний статус.

В університеті є можливість отримати наступні наукові ступені: бакалаврат, магістратура та аспірантура з гуманітарних, природничих та математичних наук.

Популярними спеціальностями є адміністрація, англійська філологія, біотехнологія, економіка, журналістика і суспільна комунікація, інформатика, історія мистецтва, китайська філологія, ландшафтна архітектура, математика, менеджмент, міжнародні відносини, психологія, соціологія, право та ін. В університеті навчаються близько 30 000 студентів на 40 напрямках.

Мета університету – забезпечення високої якості освітніх послуг студентам незалежно від їх віку, місця проживання та громадянства.

Вступити до ЗВО можна як на правах іноземця, так і на правах громадянина Польщі. Абітурієнти, які мають Карту поляка, вступають на рівних умовах з громадянами Польщі.

Керівництво університету дбає про працевлаштування майбутніх випускників. При університеті створено Бюро професійного сприяння студентам і випускникам, яке організовує різні професійні семінари і курси, а також щороку проводить Ринок праці та стажування. На цьому Ринку праці провідні компанії країни пропонують студентам варіанти працевлаштування.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі