Про компанію “СВІТ БЕЗ МЕЖ”

Директор освітньої компанії СВІТ БЕЗ МЕЖ Оксана Брайлян

Вітаю Вас!

Вдячна, що завітали на сайт освітньої компанїї “СВІТ БЕЗ МЕЖ”, адже це свідчить про те, що Ви прагнете до розвитку, ставите мету вивчити мову і прожити своє життя за найкращим сценарієм. І це дійсно викликає неймовірну повагу до Вас! Сьогодні знати іноземні мови — вже більше, ніж проста необхідність для кар’єри. Це Ваш крок до свободи, це інакший стиль життя, розширені можливості, нове оточення, подорожі та світ без меж.


Що таке освітня компанія “СВІТ БЕЗ МЕЖ” для Вас?

Наразі в школах та багатьох навчальних закладах діє одна “перевірена роками” схема навчання — повторення та заучування матеріалу, дуже часто бездумне і безрезультатне. Вам відомий уривок тексту “London is the capital of Great Britain”, але Ви не можете самі зв’язати декілька речень? Тоді Ви просто завчили англійську мову, але аж ніяк не вивчили. Такий шлях “зазубрювання” призводить до неграмотного сприйняття мови та некоректного її використання. Учні при такій системі не розвивають мовні навички, експериментуючи, а просто завчають насправді нікому непотрібний матеріал. Мова — це дух народу. До неї не можна і не варто ставитися лише як до простих буков та слів для заучування. Нею потрібно проникнутися, пропустити її через себе та полюбити. Тільки в такому випадку у Вас можливий успіх. Саме тому ми розробили та затвердили єдині вимоги, якими повинні керуватись викладачі освітнтої компанії “СВІТ БЕЗ МЕЖ” протягом всього навчального процесу.


Одразу і назавжди було відкинуто:


  • бездумне “зазубрювання” матеріалу;
  • вивчення матеріалу, який не несе для Вас ніякої матеріальної цінності;
  • вивчення слів/текстів без розуміння (для галочки або для екзамену);
  • недбале ставлення вчителя до здобутків учнів.

B той же час було докладено максимум зусиль для того, щоб Ви:


  • вже через 3 місяці навчання змогли вільно і без страху заговорити обраною мовою;
  • навчились грамотно застосовувати мовні навички не тільки у професійному, але і у повсякденному аспектах життя;
  • відчували себе комфортно в групі та повністю віддалися процесу вивчення мови;
  • мали можливість навчатися віддалено з кращими викладачами школи у зручний для вас час;
  • відчували дружню атмосферу та зацікавленість викладача у Ваших особистих успіхах;
  • відвідували розмовний клуб для вільного приємного спілкування у невимушеній атмосфері та підтримання здобутого рівня мови.

Завдяки такому підходу до навчання, досвіду викладачів та бажанню учнів, кожного року школі вдається випустити більш ніж 50 успішних учнів. Після закінчення хтось вирішує вступати до Європейських ЗВО (Польщі, Чехії, Німеччини, Франції і т.д.), а інші продовжують навчання в школі для досягнення найвищих результатів або записуються до розмовних клубів.

Сьогодні в освітній компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» Ви можете вивчати більше 5-ти іноземних мов на чотирьох рівнях від А1 до В2 і заговорити будь-якою з них. «Світ Беж Меж»» — це Ваша можливість подолати не лише розмовний бар’єр, але і розширити межі свого розвитку. Приєднуйтесь - це Ваш шанс отримати кращу роботу, стати більш впевненішим у собі, знайти нових друзів, вийти на абсолютно новий рівень, відкрити себе та світ без меж для себе. Чекаємо на Вас!


Викладачі, які вчитимуть Вас вільно спілкуватись

Міла Остренко

Викладач чеської та англійської мов

«Отримала ступінь магістра філології в Київському славістичному університеті по спеціальності англійська та чешська мови. Досвід роботи у викладанні та індивідуальному репетиторстві більше 10 років. Для мене дуже важливо створення комфортної атмосфери для сприйняття. Стараюсь зацікавити і захопити своїх учнів в процес вивчення мови.»


Мирослава Бобровицька

Викладач польської мови

«Отримала ступінь магістра польської філології в Ягеллонському університеті в Кракові. Брала участь в курсі підвищення кваліфікації - Польська мова як іноземна. Охоче ділюсь своїми знаннями - перекладаю, підтримую, мобілізую, слухаю вимову, але також ставлю реальні цілі учасникам курсу. Навчаю молодь та дорослих. Роблю все для того, щоб моя мова була завжди живою. Обов’язково слідкую як за актуальною політичною ситуацією нашого сусіда, так і культурним життям Польщі.»


Тетяна Сувак

Викладач польської та англійської мов

«Отримала освіту в Київському славістичному унівурситеті по спеціальності польської та англійської мови та літератури з відзнакою. Проходила курс підвищення кваліфікації в Варшавському університеті. Переконана, що до кожного учня можна знайти підхід, зосередивши його увагу на навчанні і при цьому зробити уроки цікавими, інформативними і створити позитивну атмосферу в навчальному процесі.»


Фотогалерея