Ягеллонський університет

Ягеллонський університет засновано в 1364 році. Сьогодні це один з найстаріших університетів Європи, що займає ІІ позицію в рейтингу найпрестижніших університетів Кракова. Університет є стабільним учасником топ-10 рейтингових ЗВО Східної та Центральної Європи.

На сьогоднішній день в університеті понад 50 000 студентів, майже 4 000 академічних вчителів, 680 професорів, навчальний заклад забезпечує професійну підготовку за 137 спеціальностями.

В Ягеллонському університеті відмінна матеріальна база, унікальні дидактичні та наукові центри. Завдяки широким міжнародним зв’язкам студенти університету мають можливість брати участь у багатьох програмах обміну та стажувань по всьому світу. В закладі передбачено багато стипендіальних програм: соціальна, залежить від рівня доходів в сім’ї; наукова за результатами сесії; за спортивні досягнення і т.д.

Студенти отримують тут високий рівень знань, набувають практичних навичок і незабутній                                                                                                                особистий досвід.

Вчитися в Ягеллонському університеті престижно! Диплом цього університету підвищує шанси знайти хорошу роботу, як в Польщі, так і за її межами.

Для абітурієнтів України вступ до Ягеллонського університету проходить у вигляді співбесіди, на якому перевіряється рівень володіння польською мовою, базових предметів за фахом, а також мотивація.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі