Університет Миколи Коперника в Торуні

Університет Миколи Коперника в Торуні був заснований в 1945 році. Він є одним з найбільших університетів у Північній Польщі, як за своїм науковим потенціалом, так і за кількістю пропонованих спеціальностей. Злиття університету з університетською Медичною колегією ім. Людвіка Рідігьера в Бидгощі у 2004 році перетворило університет в багатопрофільний навчальний заклад.

На сьогодні в університеті існує 17 факультетів, 80 навчальних напрямків та понад 100 спеціальностей. Університет пропонує основний курс навчання і курс післядипломної освіти для більш ніж 30000 студентів. Університет Миколи Коперника в Торуні відомий своїм кваліфікованим викладацьким складом. Всього тут працює 4039 співробітників (в медичному коледжі – 1 300 осіб), з них 731 професор і доцент, 1 022 лікаря.

Значну увагу тут приділяють розвитку науки та новітніх технологій. Університет бере участь в реалізації різних міжнародних дослідницьких проектів, співпрацює з 200-ми університетами                                                                                                              Східної і Західної Європи, а також із США.

Велику роль при цьому відіграє потужна матеріально-технічна база університету, яка включає у себе Національну лабораторію атомної, молекулярної та оптичної фізики, центр квантової фізики, Міжнародний центр сучасних технологій, центр астрономії з унікальним 32-метровим радіотелескопом. У Північному Льодовитому океані працює полярна станція навчального закладу.

Університет бере участь в програмі обміну студентів на міжнародному рівні (програма Erasmus) і національному (програма MOST).

Все це робить університет Миколи Коперника одним з 5 кращих університетів Польщі, а також він входить до рейтингового списку 4% кращих навчальних закладів в усьому світі.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі