Університет екології та управління

Університет екології та управління – один з кращих приватних художньо-технічних вузів, заснований в 1995 році. Університет веде навчання на 11 факультетах, а це понад 40 різних спеціальностей, таких як: Архітектура та містобудування, Архітектура інтер’єру, Дизайн, Ландшафтна архітектура, Будівництво, Послуги із захисту навколишнього середовища, Громадська охорона здоров’я, Управління та інші.

Грамоти та медалі, отримані за посилене впровадження європейських стандартів в освітній процес, за якість підготовки студентів, за різноманітність навчальних програм – свідчать про високий рівень і популярність закладу.

Навчаючись в WSEIZ, студенти можуть отримати такі кваліфікаційні рівні: інженера, інженера-архітектора, інженера ландшафтного архітектора, а також на двох спеціальностях – магістра інженера і магістра інженера архітектора.

Студенти університету екології та управління мають можливість продовжувати навчання за кордоном – в Німеччині, а проходити практику в таких країнах, як Франція, Данія, Італія, Іспанія, Австрія, Кіпр, Греція, Португалія, Норвегія, Фінляндія.

Дипломи, що видаються WSEIZ випускникам бакалаврських і магістерських програм, мають міжнародне визнання і високо котуються на ринку праці. У навчальному закладі працює Бюро кар’єр, яке надає допомогу випускникам ЗВО в працевлаштуванні.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі