Університет Марії Кюрі-Склодовської

Університет Марії Кюрі-Склодовської – заснований в 1944 році, один з найбільших найвідоміших і найпрестижніших державних університетів Польщі. За рейтингом входить в десятку найбільш престижних навчальних закладів країни.

Студенти навчаються на трьох освітніх рівнях: бакалаврат, магістратура, аспірантура. Навчальний заклад дає високий рівень знань, практичних навичок і умінь, використовуючи при цьому потужну науково-технічну, дослідницьку та дидактичну бази.

В даний час ЗВО налічує 11 факультетів, 50 напрямків навчання, 200 спеціальностей, 25000 студентів.

Студентське містечко має 9 гуртожитків, велику кількість спортивних залів, культурних центрів і 6 клубів. Завдяки інвестиціям з ЄС відкриваються нові інфраструктурні об’єкти і модернізуються вже існуючі.

В університеті функціонує сучасний Медіа – Артистичний інкубатор. Це унікальний цифровий центр творчості, який об’єднує в собі освіту, культуру, мистецтво і медіа.

Важлива інформація:
– В рамках навчального закладу діє понад 150 студентських організацій і гуртків
– Університет є активним учасником міжнародних програм обміну студентів (Erasmus, MOST, CEEPUS)
– Університет пропонує для іноземних студентів знижки на оплату навчання від 25 до 50 відсотків від повної вартості навчання.
– Кандидати з України, які мають Карту поляка, можуть вчитися безкоштовно в Університеті.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі