Люблінський політехнічний університет

Люблінський політехнічний університет – вищий навчальний заклад технічного профілю, заснований в 1953 році. В університеті 6 факультетів, 16 технічних напрямків, які об’єднують 50 спеціальностей.

 

Люблінська політехніка пропонує такі освітні програми – бакалаврат, рівень інженера, магістра, доктора (аспірантура). Більшість освітніх спеціальностей університету отримало позитивну оцінку якості освіти Державної комісії акредитування. Головні напрямки наукових досліджень, які проводяться в навчальному закладі, пов’язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною навколишнього середовища, економією матеріалів та енергії.

Привертає увагу, перш за все, високий рівень навчання, навчальна і технічна бази, затребуваність на ринку праці фахівців, яких випускає ЗВО.

Люблінський політехнічний університет один з небагатьох державних закладів Польщі, який робить суттєві знижки на навчання для українських студентів.

Люблінська політехніка має в своєму розпорядженні 23 будівлі, загальна площа яких становить 77 934 м2.

Університет навчає близько 10 000 студентів на денній та заочній формах навчання. Тут є можливість займатися в хорі, в різних танцювальних секціях і музичних гуртках, користуватися сучасною спортивною базою, футбольними полями, тенісними кортами і великою кількістю спортивних секцій.

На всіх факультетах і спеціальностях, які існують в університеті, для українських студентів встановлено знижку на вартість навчання -50%. Протягом усього періоду навчання !!!

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі