Лодзинский університет

Лодзинский університет почав свою історію в 1945 році. Це інтернаціональний ЗВО, який об’єднав студентів з-понад 70-ти країн світу. До складу університету входять 12 факультетів, які включають 170 спеціальностей.

Навчаючись, студенти можуть придбати наукові ступені бакалавра, магістра та післядипломної освіти – навчання в якості аспіранта.

Лодзинский університет співпрацює з 137-ма закладами вищої освіти – партнерами різних країн світу.

Він бере участь в програмах обопільного обміну студентами (програма Erasmus), яка дозволяє навчатися та практикуватися на території країн Євросоюзу і за його межами. В рамках цієї програми підписано понад 480 двосторонніх угод зі 300 ЗВО.

Навчання в Лодзінському університеті проводиться польською мовою, але є також можливість вибрати одну з декількох програм навчання англійською мовою або курс на французькій або німецькій.
Професорсько-викладацький склад університету становить близько 2 380 осіб, а число студентів щорічно перевищує 45 000 чоловік.

Університет постійно працює над впровадженням нових інноваційних програм. Так, практично, недавно була створена інноваційна програма за напрямом «Банківська справа та цифрові фінанси». Найбільшою перевагою цього напрямку є унікальна міждисциплінарна програма навчання, що з’єднує кваліфікації в галузі фінансів з інформатикою.

Раніше ЗВО ввів такі передові програми навчання, як «infoCeolog: інформатика, геоінформатика і логістика» і «Лінгвістика для бізнесу». Всі ці напрямки доступні для українських абітурієнтів і є затребуваними на ринку праці.

На всіх факультетах і спеціальностях, які існують в університеті, для українських студентів встановлено знижку на вартість навчання -50%. Протягом усього періоду навчання !!!

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі