Економічний університет в Кракові

Економічний університет в Кракові був заснований в 1925 році в якості Державної вищої школи комерції. Під нинішньою назвою університет функціонує з 1974 року.

Університет належить до кращих економічних ЗВО Польщі, будучи великим науково-дослідницьким та освітнім центром. Економічний університет третій за величиною ЗВО в Кракові та другий найстаріший економічний університет, в якому здобувають освіту 23 000 студентів з 40 країн світу. Університет також має 7 центрів дистанційної освіти в різних містах регіону.

Заклад має такі факультети:

  • Економіка міжнародних відносин
  • Фінанси
  • Товарознавство
  • Менеджмент

Крім економічних наук в університеті можна вивчити соціологію, правознавство, історію, філософію, біологію, фізику та екологію.


Економічний університет надає можливість отримання подвійного диплому спільно зі ЗВО Франції, Іспанії, Німеччини. Крім того, університет співпрацює з понад 200 закордонними вузами, міжнародними організаціями та комерційними структурами.

Економічний університет проводить безліч освітніх і культурних заходів, в яких беруть участь відомі громадські та бізнес-діячі.

Багато успішних компаній, як польські, так і зарубіжні, запрошують студентів цього вузу на літні практики та стажування, пропонуючи робочі місця, кращим з них.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і Карти поляка, а також вивчення польської мови Ви можете по телефону компанії «СВІТ БЕЗ МЕЖ» – (068) 954 26 22.


Залишайте заявку і вчіться в найкращих ЗВО Польщі